Series
Ratings
141
Little WomenRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
JirisanRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Money GameRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0