Series
Ratings
52
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5