Titles you rated
The CullingRated ★ 1.0
A Demon WithinRated ★ 2.0
One Missed Call 2Rated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
The WhisperingRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Loser's AdventureRated ★ 3.5
PoignantRated ★ 1.0- BooRated ★ 2.0
MamaRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
The BoyRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 2.5
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 2.5
The SpeakRated ★ 2.5
Slender ManRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0