Movies
Ratings
51
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Swan PrincessRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0