Movies
Ratings
101
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0