Movies
Ratings
85- Highway StarRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
ThorRated ★ 1.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
ActressesRated ★ 4.0