Movies
Ratings
74
Man in LoveRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0