Titles you rated
LobbyRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
RevolverRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Hansan ReduxRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5