Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Wise Man’s GrandchildRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Black Clover Season 1Rated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
HildaRated ★ 4.5
HildaRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.0