Titles you rated
Ad AstraRated ★ 2.0
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 3.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
You're NextRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
MayhemRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 2.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
ColoniaRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.5