Movies
Ratings
347
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0