Series
Ratings
70
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0