Movies
Ratings
47
ChefRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0