Titles you rated
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
The Painted VeilRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 0.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.0
Night and DayRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5