Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0