Movies
Ratings
22
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
UpRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0