Movies
Ratings
160
Iron Man 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0