Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5