Movies
Ratings
225
Real SteelRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Rat RaceRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 5.0