Movies
Ratings
21
New WorldRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 1.0
MulanRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0