Movies
Ratings
58
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0