Titles you rated
- K for KimbapRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Love CatcherRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
The Black Sheep GameRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0