Series
Ratings
16
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0