Series
Ratings
283- Bboongbboong-ERated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Apink's ShowtimeRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Hottest CouplesRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 1.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 2Rated ★ 1.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 2.0