Titles you rated
SuitsRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0