Movies
Ratings
109
Pororo, The Racing AdventureRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Meet the RobinsonsRated ★ 5.0
TurboRated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
BoltRated ★ 5.0
RioRated ★ 5.0
EpicRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0