Series
Ratings
43
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The VeilRated ★ 4.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5