Titles you rated
High School MusicalRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0