Series
Ratings
273
Friendly RivalryRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.0
Jinny's KitchenRated ★ 2.0
대학전쟁Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Today's FortuneRated ★ 5.0
Don't be the First One!Rated ★ 5.0
Match MakerRated ★ 3.0