Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 2.5
The Water DivinerRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0