Titles you rated
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0