Titles you rated
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
GloveRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0- BlackRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0