Movies
Ratings
718
The FirmRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 4.0
Monkey TroubleRated ★ 3.0
Painted FireRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
The War of the RosesRated ★ 4.0
DesperadoRated ★ 3.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The FrightenersRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 5.0
Carlito's WayRated ★ 4.0
Saving SilvermanRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0