Titles you rated
 The TuxedoRated ★ 4.0 The TuxedoRated ★ 4.0
 The Longest YardRated ★ 4.0 The Longest YardRated ★ 4.0
 The Plan ManRated ★ 4.0 The Plan ManRated ★ 4.0
 The Cat ReturnsRated ★ 4.0 The Cat ReturnsRated ★ 4.0
 30 Days of NightRated ★ 4.0 30 Days of NightRated ★ 4.0
 The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0 The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
 A Bug's LifeRated ★ 3.0 A Bug's LifeRated ★ 3.0
 Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0 Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
 Girl by GirlRated ★ 3.0 Girl by GirlRated ★ 3.0
 BrokenRated ★ 4.0 BrokenRated ★ 4.0
 Blade IIRated ★ 4.0 Blade IIRated ★ 4.0
 Pacific RimRated ★ 3.0 Pacific RimRated ★ 3.0
 Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0 Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
 Chicken RunRated ★ 3.0 Chicken RunRated ★ 3.0
 GremlinsRated ★ 3.0 GremlinsRated ★ 3.0
 1408Rated ★ 3.0 1408Rated ★ 3.0
 AftershockRated ★ 4.0 AftershockRated ★ 4.0
 DumboRated ★ 3.0 DumboRated ★ 3.0
 Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0 Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
 Sleeping BeautyRated ★ 2.0 Sleeping BeautyRated ★ 2.0