Titles you rated
The MandalorianRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5- Excessive ChallengeRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Tracer Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
AwakenRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0