Movies
Ratings
20
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0