Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
Love AffairRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 5.0- Anna and the KingRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
ChocolatRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Monster-in-LawRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Crazy/BeautifulRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0