Movies
Ratings
70
Little ForestRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
FridaRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
BernieRated ★ 4.0