Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 3.5
Monkey King: Hero Is BackRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
Crimson PeakRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 4.0