Movies
Ratings
164
JokerRated ★ 5.0
Long Live the KingRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Boat That RockedRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
Baby and MeRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
AntiqueRated ★ 0.5
Sector 7Rated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 1.5