Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0