Movies
Ratings
420
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5