Movies
Ratings
313
The Night OwlRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Gerald's GameRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 1.5
Nowhere SpecialRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.0
Knock at the CabinRated ★ 2.5
Everybody's FineRated ★ 4.0
LionRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
BooksmartRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
I Care a LotRated ★ 2.5