Titles you rated
North by NorthwestRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
The NetRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0