Series
Ratings
79
SKY CastleRated ★ 4.5
HotelierRated ★ 3.5
Queen of MysteryRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0