Titles you rated
Total EclipseRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Happy GilmoreRated ★ 2.0
After EarthRated ★ 2.0
The Accidental SpyRated ★ 2.0
The Last House on the LeftRated ★ 2.0
Reign of FireRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 3.0
The AbyssRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 1.0
The ArtistRated ★ 1.0
Happy EndRated ★ 4.0
OasisRated ★ 2.0
The Killing FieldsRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0