Movies
Ratings
783
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
Princess AreteRated ★ 3.5
Taking LivesRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The AristocatsRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5