Titles you rated
ElementalRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0
Parallel MothersRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 1.5
GattacaRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.0
Pain and GloryRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0