Titles you rated
MisfitsRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0