Titles you rated
Shrek the ThirdRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0